Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak nainstalovat CWM 6?

Ahoj ,prosím Vás,potřebuji nainstalovat do gt s5830 cwm řady 6,ale nijak mi to nejde.Dám tam cwm 5.0.2.7,ale vyšší tam prostě nejde,vyzkoušel jsem různé návody,ale vždy nahlásí abort.Jsem z toho ůplně na mrtvici.Prosím poradte ,co s tim.Moc díky.

Je nesmyslne se domnivat, ze CWM 6 podporuje vsechny mobily. Bud teda existuje na netu jednoznacny navod, jak nainstalovat CWM 6 na tvuj mobil a pak to presne dle navodu musi jit nebo neexistuje a potom to pravdepodobne nejde. Mimochodem duvod proc nestaci CWM 5.0.2.7?