Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, popřípadě poradit s výběrem notebooku.

Využívat bych ho chtěla hlavně do školy a také na "hraní" .

požadavky jsou tedy: dostatečně velké úložiště, dobrý obraz a vyhovující grafika.

mám jeden typ, poradíte mi prosím jestli je to vhodný produkt a popřípadě jaké hry bych na tom mohla rozjet?
Děkuji za vaše názory.
www.alza.cz
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Na karty urcite OK.

The Sims to asi taky da, ale uz bych se zamyslel nad HQ procesorem.

Jestli jde o narocnejsi hry, tak minimalne toto:

https://www.alza.cz/msi-gp72-6qf-451xcz-leopard-pr o-d4016825.htm?catid=18848814

+ OS Windows, ktery neni v cene.

Proste na narocnejsi 3D hry bych u notebooku urcite nesel pod GF960M, co se tyka grafiky. Procesor kazdopadne HQ, ale zase ma vyssi spotrebu nez U procesory a teda ve skole to tak dlouho na baterii nevydrzi.