Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook nechce načíst

Dobrý den,

mám problém s notebookem ASUS K55V. Snažil jsem se nainstalovat program SMART,
který umí otevřít soubory s příponami .notebook,
po 3 minutách instalace program vyžadoval restart systému.
Po restartu Notebook již nenačetl. Zkoušel jsem i několikrát
"restart natvrdo", pokaždé načte uvítací logo ASUS, poté začne načítat Windows 10 s kolečkem načítání,
poté na obrazovce zmizí logo windows 10 a zůstane pouze načítací kolečko, které neustále běží.
Nic víc se již nestane. Systém nenačte.

Předem děkuji za radu

možná ten systém umí "nouzový režim", nebo "poslední funkční konfiguraci".
u windows od verze 8 to prakticky nejde spustit, počítej s novou čistou instalací.

co má obsahovat soubor s příponou .notebook a proč nestačí ascii prohlížeč [f3] z normálního správce souborů?