Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10 po update nejdú hry

Zdravím,

dnes som spravil obrovskú chybu a to, že som updatoval úžasný windows 10. Po cca 30 minútovej aktualizácii mi najprv nenabehol jeden z harddiskov, tak som ho odpojil a zapojil, čo problém vyriešilo. Teraz mi ale nejde žiadna hra. Ak spustím nejakú hru, nabehne len čierny obraz a tam sa to zastaví, poprípade "prestane pracovať". Updatoval som grafickú kartu na najnovšie drivery. Odinštaloval som updaty, problém pretrváva.

Ak by trebalo, tu je zostava:
AMD Fx 8300 3,3Ghz
8GB DDR3 1600mhz
Geforce GTX 750Ti
SSD Disk 120Gb
WDC 1TB - ktorý najprv nenabehol.

Budem veľmi vďačný za pomoc.

Všetky drivery, ktoré sa dali som preinštaloval. A zistil som, že hry idú, len ten black screen trvá strašne dlho, ako keby sa tá hra strašne dlho zapínala, keď ju chcem minimalizovať, tak to trvá tiež veľmi dlho a nakoniec hra spadne. Totálne ma týmto windows vytočil. Idem skúsiť preinštalovať hry.. ale takto to robiť s 20 hrami a 500gb spolu mi určite radosť nespraví.