Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MyLucky123 v internetovém prohlížeči

Zdravím. Nevíte někdo jak se zbavit v počítači "MyLucky123"? Objevil se mi v prohlížeči. Když otevřu prohlížeč, je jedno jaký (Opera, Chrome, Firefox) nastavuje se mi jako domovská stránka. A ostatní záložky mi při otevření zavře. Tváří se jako Google vyhledávač - www.mylucky123.com - děkuji za radu jak se ho zbavit. Hledal jsem, ale našlo mi to jen anglické stránky a nabízelo mi to ke stažení další programy, ale tam mám obavu, aby se to ještě nezhoršilo. Děkuji všem. Míra.

Bohužel se mi to cpe do všech prohlížečů takže je to někde v počítači, ale nemohu to vůbec najít. Například v Chrome to v doplňcích není. Objeví se to jako aktuální vyhledávač a domovská stránka. Když to smažu tak pár dní v pohodě. Pak se to zase obnoví - jako nový aktuální vyhledávač a domovská stránka.