Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nechtěné odhlašování

Dobrý den, mám problémek na webu www.bsg.cz . Napíšu login, heslo a dám přihlásit. Samotné přihlášení proběhne v pořádku ale pak když chci najet(v podstatě kamkoli) do sekce např. download/wallpapery tak se nechtěně odhlásím. Prostě at kliknu po přihlášení na kterýkoli odkaz na tomto webu, tak na nové stránce jsem zase odhlášený.
Před novou instalací OS při reklamaci jsem tento problem nikdy neměl.

W XP SP2 zkoušeno se stejným výsledkem jak na IE6 tak na Opera 9.20 s vypnutým firewallem (kerio) i teatimerem od Spybota, a žádná změna. Zkoušel jsem to ve škole a tam web normálně šel ale už vážně nevím v čem je u mně problém.

Co ma stejne nastaveni a ktory web blbne a ktory neblbne??? Mam pocit ze si nam poskytol trochu malo informacii.

P.S. kto tam instaloval Windows? Bol ten PC medzitym niekde na reklamacii - instalovane to bolo po alebo pred reklamaciou? Pridat/ubrat programy - nie je tam nainstalovany nejaky dalsi firewall apod?

P.S.2. ked si tu na poradni, pamata si to tvoj nick ("manik"), alebo ho musis stale vypisovat?

tak to si mal napisat nech tu hodinu neriesim preco nemas ziadne cookies. :))
Skus v prehliadaci zrusit vsetky vynimky pre cookies a zmazat vsetky cookies, vypni prehliadac, spust, mal by si zistit ze tu na poradni uz si to nebude pamatat tvoj nick. Ak si to stale bude pamatat tvoj nick, tak mas nejaky problem - obmedzene prava zakaz zapisu kdesi do profilu, alebo nejak zavirene a kvoli tomu blbne komplet vsetko (najlepsie skusit novu cistu instalaciu Win).
Je mozne ze ma problem ten web napr. s tvojou IP, to je skor potom otazka na support toho webu.

P.S. cookies toho webu kontroluj az po tom ako sa tam prihlasis.
P.S.2. preistotu vymaz aj vsetky docasne subory prehliadaca, ktovie ci tam nemas buffrovany nejaky stary nezmysel.