Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s wifi - nelze se připojit k síťi (jákekoli), ale přes TP LINK (zesilovač) wifi jede

Dobrý den,

nainstaloval jsem windows 10 a když se chci připojit k jakékoli wifi, tak vyskočí hláška ''nelze se připojit k síťi''. Zkusil jsem připojit zesilovač signálu, ačkoli mám furt tak či tak plný signál a přes TP-link wifi jede, jak je to možné? Přeinstaloval jsem tedy pc zpět na windows 7 z CD a problém stále přetrvá, ačkoli mám ovladače ze stránky poskytovatele (acer, typ notebooku Acer Aspire V3-572G). Mohl by být problém přímo na síťové kartě ? Notebook je starý 2 roky a s internetem tam nebyl nikdy problém.

Děkuji mnohokrát, s pozdravem

Pavel

je to jen wifi adaptér (client) s trochu lepšími anténkami. tím že stojí samostatně, může mít lepší příjem z routeru, protože není tak stíněný casem pc/ntb.

problém bych viděl ve špatné instalaci systémů - celou dobu nepadlo ani slovo o ovladačích a jejich pořadí instalace. (nejdřív chipset driver, pak zbytek)
že to windows doinstalují samy je jen nepovedený pokus o žert od m$.
a navždy přitom zapomenout na hnoje typu driver booster apod.

při připojení kabelem k routeru internet funguje normálně, nebo jsou taky nějaké potíže?

Děkuji za odpověď, přes kabel internet funguje normálně, je pořadí instalací ovladačů opravdu tak důležitá? Doinstaloval jsem prvně chipset a poté následně hned wireles a vše ostatní, nicméně jsem to instaloval z flešky, je lepší to překopírovat do PC? Dám na Vaší radu a zkusím tedy ještě jednou přeinstalovat Win a udělat správné pořadí ovladačů, pokud by Vás ještě něco napadlo, tak prosím o nějaký další krok.

Děkuji mnohokrát za Váš čas,

s pozdravem

Pavel

Tak jsem tedy znovu nainstaloval windows 7 z CD originální samozřejmě, následně chipset a LAN ze stránky výrobce a problém stále přetrvá, když kliknu dole vpravo na wifi a dám připojit, zadám heslo a ve vteřině vyskočí hláška, k této síti se nedá připojit a dělá to u všech wifi sítí, ke kterým bych se chtěl připojit.

Děkuji, s pozdravem

Pavel

objevil jsem jeden problém, ačkoli nevím, zda s tím souvisí, při instalaci wireless LAN Broadcom mi to napíše, že je pravděpodobně špatně nainstalován, že instalaci je nutno přerušit a nejde nainstalovat, může to s tím souviset? Jedná se o (WLAN)