Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Porovnání adresářů

Krásný den!
Resim dost specificky problem. Potrebuju porovnat dva adresare a najit soubory ktere jsou bud jine nebo na jedne strane chybi a ulozit tyto soubory. Pokud nekdo zna nastroj ktery by toto dokazal tak sem s nim. Zkousel jsem winmerge ale nevim jak ulozit pouze konfliktni soubory.
Predem dekuji za jakoukoliv odezvu

no potrebuju to hodit do najekho tretiho adresare
napriklad mam adresare:
Fotky1 v nem fotka1,fotka2,fotka4
Fotky2 v nem fotka2(ale pozmenena),fotka3,fotka4

no a ted potrebuju abych mohl do adresare Ftoky3 ulozit soubory ktere koliduji nebo jsou navic (prebyvaji) v aresari Fotky2 tedy: fotka2 a fotka3

fotka4 ani fotka1 se nezkopiruji protoze jsou bud v obou nebo pouze v prvnim