Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta amd asus 4850 matrix nefunguje

Zdravím odešel mi notebook tak mě napadlo složit si znovu starou sestavu vše funguje až na graf. Kartu nenabehne nezahriva se a nevypadá že by byla poškozená skladovana byla v krabici v pokoji. Kabel je zapojený jen ta graf karta proste nastartuje.. Ví někdo co s tím?

- točí se ventilátory grafiky?
- přídavné napájení - pci-e kabel je připojen?
- dotáhnout konektory kabelu k monitoru, možná zkusit jiný kabel
- vyčistit slot pci-e, prach někdy dělá divy
- jestli je možnost vyzkoušet tu grafiku v jiném pc

ještě mě napadlo pokud to jde s integrovanou grafikou, u některých starších desek je někdy nutny nastavit v biosu primární grafiku. Po delším skladování je možná vybitá baterie cmos (cr2032)a bios je v základním nastavení. Jde to poznat podle datumu ktery jde hodně do minulosti.