Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - hry, kancelář

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, co si myslíte o tomto notebooku: Lenovo B50-50 80S2003KCK
https://www.czc.cz/lenovo-b50-50-cerna_2/190685/pr odukt
Chtěl bych si ho pořídit pro prohlížeč, youtube, word (klasika). Ale také na nějaké ty hry, aspoň na těch 30 fps minimálně. Třeba FIFA 16, FIFA 17 nebo DiRT Rally (low-medium detaily). Myslím, že by se to na tom dalo hrát a lepší notebook do 12000 Kč asi neseženu.
Děkuji za odpovědi. :-)

je to takmer nejlepší volba v tej cene, vätšinu aj novších hier si celkem zahráte, ale budete musieť počítať s tým že u nekterých to bude nehratelné, asi nikto nechce hrať na minimálnych detailoch na 10FPS.

Je to takovy paskvil, ale v te cene asi opravdu nic jineho neudelas.

prohlizec a word narazis na nepouzitelne nizke rozliseni 1366x768, takze na tuhle praci tak leda jako nouzovka

naopak pri i3-5005U a GeForce 920M je rozliseni 1366x768 jedinne mozne, na kterem vubec nejakou tu hru spustis

ve vysledku to nebude dobre ani na hry ani na kancelar, ale oboji nejak pujde.