Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir (malware ?) v PC - jak se toho bordelu zbavit ?

Ahoj,
včera jsem omylem stáhnul nějaký bordel do PC, když jsem hledal speciální ovladače. Od té doby mi v prohlížeči náhodně vyskakují reklamy a ve většině fórech mám zvýrazněný určitý slova, který odkazují na reklamy viz příloha. PC už jsem projel MBAMem i ADWCleanerem, oba dva našli nějaký bordel, i jsem ho smazal, ale problém se opakuje.
Otázka zní, co s tím ? Widle se mi přeinstalovávat nechtějí :-)
Děkuji za pomoc
Windows 7 x64 SP1

[http://pc.poradna.net/file/view/27084-bez-nazvu-pn g]

Prohlížeč není součástí dotazu, prosím vynechat. Také mohu ohrnovat nos na tvým prohlížečem a ani jednomu z nás to nepomůže.

V doplňkách není.
MSautoruns také ne.
MBAM i ADWCleaner jsem už zkoušel, ještě dříve než jsem sem napsal dotaz.
V nainstalovaných programech byl, ale tam odsud jsem ho smazal /odinstaloval/ ...

prohlížeč je založen na paskvilu chrome.
tam by mělo pomoct ukončit, zkopírovat si bokem uživatelský profil prohlížeče (kdesi v appdata), jen kvůli záloze nastavení, původní adresář smazat.

taky zkontrolovat, co se množí přes naplánované úlohy a po spuštění, viz zmíněný ms autoruns.

po vyčištění restart.

p.s. speciální ovladače se nehledají přes stažení zázračných .exe - jde 100% o spyware.