Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se Skype

Téměř vždy, když vypínám WINXP, ohlásí se mi zpráva SkypePM.exe : Aplikace se nemohla zinicializovat... Už jsem opravdu bezradný. WINXP jsou staré půl roku, pravidelně stahuji záplaty, nové verze Skypu.:-(

nové verze Skypu

Od kdy to dělá, od nějaké konkrétní verze, nebo snad už od prvního okamžiku Billovy pastvinky na ploše?

Jinak bych nejraději poslal skype do pekel horoucích, bohužel se zatím čínským soudruhům nepovedlo protokol prolomit, jak už bylo nadšeně cca před rokem ohlašováno :-/