Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po aktualizaci systému W10 je nedostatek místa

Zdravím
po nedávné aktualizaci systému Windows 10 mám problém s nedostatkem místa na disku. Disk mám rozdělený na C (OS, 120 GB) a D (data, 330 GB). Systém se aktualizoval na W 10 Home 1607 build 14393.222. Před touto aktualizací jsem měl volné místo na disku C více než 70 GB. Teď mi systémové soubory zabírají 475 GB. Potřebuji poradit, jak vyčistit/odstranit nepotřebné systémové soubory tak, aby se uvolnilo místo. 475 GB je opravdu moc jen na systém.
Zkoušel jsem vyčištení systému, které je integrované v systému, ale tím jsem odstranil jen pár destítek MB. Zálohování systému mám vypnuté, vyčištěné, taktéž bitové kopie systému, obnovení systému... apod
Díky za rady.
printscreeny obrazovek
Pocitac.jpg
http://www.imgup.cz/images/2016/10/09/Pocitac2.jpg
http://www.imgup.cz/images/2016/10/09/Pocitac3.jpg

Tohle jsem udělal po přechodu z W7 na W10 (ne hned, po nějaké době), v tom nástroji jsem to viděl.
Problém s místem nastal až teď, po další aktualizaci, byla to větší balíček aktualizací, cca 2- 3 dny zpět, nebyl jsem doma, když se NTB aktualizoval.

Ty čísla řádově nesouhlasí. Systém W10 po nejnovější aktualizaci zabírá za normálních okolností nejvýš cca 20-25 GB, W Old třeba 20 GB (po aktualizaci Aniversary se ale nevytváří), ale vám tam zabírá místo něco v řádech stovek GB. Zřejmě je něco špatně nastaveno, podíval bych se na nastavení vyhrazeného místa pro body obnovení, bitové kopie systému nebo nějaká automatická záloha, i když trvrdíte, že jste to smazal. Bitové kopie by měly být na datové části disku (na systémové nemají smysl) Dejte si zobrazit skryté soubory a složky, třeba to tam uvidíte.

Vše jsem prolezl, ale nemůžu nic hrozného najít. Skryté soubory mám trvale zobrazené a zkusím to ručně projít.
Ještě otázka k rozdělení diaku. Mám to rozděleno na svazky C, D. Když zmenším D, tak se vytvoří nový svazek až za svazkem D. Šlo by to vyřešit tak, že vytvořím nový svazek E, do něj přetáhnu data, D zruším a přiřadím k C? Potom jen změním písmeno z E na D.