Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade GPU

Dobrý den, potřeboval bych poradit .. budu si teď před vánocemi kupovat novou grafiku ale nejsem si jistý jestli to můj zdroj ZALMAN ZM600-GSII 600W zvládne .. a ano vím že zalman zdroje skoro všichni odsuzují a o novém nijak nepřemýšlím (ale pokud bych musel tak bych musel no) ... tuto grafiku budu kupovat: SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 480 4GB.

Moje sestava:

CPU: AMD FX-6300 4,3Ghz (OC)
GPU: Sapphire R9 270x dual-x 2gb GDDR5 OC with boost OC
RAM: Kingston Hyperx Fury Black 8Gb (2x4gb) ddr3 - 2000Mhz (OC)
MB: GA-970A-DS3P (rev. 1.0)
HDD: WD Black 1TB
PSU: ZALMAN ZM600-GSII 600W
Case: Zalman Z11 Neo
OS: Windows 10 Pro 64bit

Uplne v nejhorsim pripade se zdroj pretizi nezafunguje pojistka a shori zdroj a vezme sebou i nektere dalsi komponenty. Mnohem pravdepodobnejsi je, ze se zacnou projevovat nejake chyby jako je treba vypadek pripojeneho disku nebo spadnuti Windows po spusteni 3D hry apodobne, samozrejme muze to zrovna tvuj kus prezit a spokojene fungovat jeste nekolik let, nikdo ti dopredu nerekne.
Mas-li odvahu, tak ho nechej a prubni to, nechces-li riskovat, kup treba Seasonica S12-II 520W.

Upozornim te, ze Corsair negarantuje u techto zdroju, ze maji vsechny stejneho vyrobce, takze pokud mas zrecenzovano, ze ma nektery CX450M urciteho vyrobce, neznamena to, ze to tak bude u vsech, proto bych se mu vyhnul.
XFX vubec neznam jejich zdroje, nemuzu okomentovat.