Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chat

Ahoj chtěl bych vytvořit live chat a dát si ho na forum. Dle jiných diskuzi je to v php dost těžké vytvořit tak jsem si našel už udělaný. Ale nevím kam dát ty soubory.

Ale nevím kam dát ty soubory.

To neví ani nikdo tady, když k tomu nenapíšeš nic konkrétního.
Máš už nějaký web (případně vlastní webhosting)? Používáš obyčejné stránky (HTML) nebo používáš nějaký CMS? Jaký chat se ti podařilo najít (odkaz na něj)? Bez těch informací je to zbytečné.

Tam to máš přece i s popisem, nevím, co na tom nechápeš. Pokud to opravdu nechápeš, zavolej si k tomu někoho, kdo ti s tím pomůže. Můžeš si to třeba všechno dát do složky chat, uploadnout to na svůj web (kde musí běžet PHP a nějakou databázi - třeba MySQL) a do ní pak odkazovat ze svého webu na ten chat.

Mimochodem o kousek výše jsi psal o jiném chatu...

A co použít miniaplikace BlueBoard miniaplikace.blueboard.cz , tam je docela zdrařilý on line chat. Je tam dokonalý návod k použití (po registraci zdarma), jak to narvat do svého WEBu. Může si to vyzkoušet na mých stránkách: turistika.arkotechnik.cz kliknutím na nabídku On line pokec pro turisty (http://miniaplikace.blueboard.cz/chatboard-ontario .php?id=228389). IMHO je to nejjednodušší a nejrychlejší řešení on line chatu a zdarma. Teprve pokročilé funkce se musí platit.

Nic nemusíš tvořit. Na Blueboardu si nastavíš jaký má mít ten chat xicht (já nastavil barevnost jako ve svém WEBu) a do svých stránek prdneš jen odkaz. Například já to mám takto:

<a title="Kliknutím zde se dostanete do pokecu s ostatními turisty"
href="www.blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=xxxxxxx"
target="_blank">On line pokec pro turisty</a>

Id je jedinečné číslo, které ti na Blueboardu přidělejí, já tu napsal xxx abysis tam náhodou nenarval můj chat :-). Práce na 10 minut včetně registrace, nastavení, kávy a občerstvení (sebe).