Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nevidí iphone

Zdravím, mám problém, mám iPhone 6 a počítač s windows 8.1 a chci si dát do iphone hudbu, ale bohůžel iTunes nevidí můj iphone, pak ani v připojených zařízení není vidět připojený iPhone,vyzkoušel jsem všechny návody všechny nefunkční, zkoušel jsem i jiný usb kabel a taktéž nic,prosím o rady, omlouvám se velice,pokud jsem napsal něco co není srozumitelné, ale děkuji za každou odpověd a iOS mám nejnovější,díky zatím.

# U mého posledního iPHONE 4s mi to dělal 'kabel', kdy to nebyl kabel řešil jsem to reinstalací 'TUNE', popřípadě spoušťe nebo se podívejte jestli je spušten proces 'Bonjour'.
# Ručně spoušťte nebo nastavte hodnotu :
1) Services.msc
2) Najít servis Apple mobile device a nastavit na "AUTO" *Aby byl váš iPhone automaticky rozeznán.

Tip : Identifikace|Aktualizace či re-instalace vašeho CHIPSET (n/s Bridge), který je i ovladač řadiče pro USB.