Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce

Dobrý den, koupil jsem si nový počítač u kterého chybí vstup na VGA a potřeboval bych tam zapojit muj starý monitor který má pouze VGA a našel jsem si tuto redukci https://www.czc.cz/premiumcord-prevodnik-hdmi-na-v ga/165603/produkt
,která by měla převadět VGA na HDMI. Myslíte že to bude fungovat? Nebo je v tom nějaký háček. Jsem absolutní dřevák ohledně PC tak bych byl moc rád za rady. Předem Děkuji. Kdyby bylo potřeba nějaké bližší info tak dodám.

když má jeden prevodník napsané fullHD a druhé to isté, tak to neznamená že je to to isté,... kvalita je rozhodne u ICY BOX jedna z nejlepších, mal som aj tieto 3-5€ (100-150KČ) redukce, viaceré z nich, nehovorím že všetky modely, ale viaceré boli že nefungovaly s určitým HW, alebo iba pri menšom "otrase" napr. pri drgnutí do PC už zhasol display, alebo preblikol a pod,... nekteré prežily ledva záruku,... tieto ICY BOXy som mal tiež viacero, a fungujú klidne aj cez 5 let, a nemajú problém fungovať pri rôznych podmienkach, s rôznym HW, a pod.