Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook a Facebook lite

Dobrý den mám telefon Vodafone a nejde mi tam stáhnout Facebook stahuje se to půl hodiny a potom se buď napíše chyba 504 nebo se to samo přestane stahovat a stáhnul jsem si Facebook lite a načítá se a nenačte prosím poraďte děkuji

Pokud bys napsal/a jaký "vodafone" máš, tak by to možná bylo lehčí, ale každopádně doporučuji odinstalovat a nainstalovat znovu. Pokud ani to nepomůže, tak doporučuji reset do továrního nastavení. Pokud nepomůže ani to, tak se zkus modlit a najít něco jako důvod k reklamaci, který Ti uznají, na druhou stranu bys mohl/a začít žít v reálu. ;-)