Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nízká kvalita videa při přehrávání z Netflixu

Zdravím,
zaregistroval jsem si na Netflixu službu Standard, která podporuje přehrávání filmů v HD, avšak když film spustím, zobrazuje se mi tak příšerná kvalita, že by to YouTube vyhodnotil snad jako 240p. Žádná ikona v přehrávači nastavení kvality neumožňuje, je tam jen ovládání zvuku a titulků.

Máte s Netflixem někdo zkušenosti?

Nemam.

Prehravas to pres prohlizec nebo na to maji nejaky program?

Protoze zkus jiny web browser, jestli to jde pres nej.

Nasim zase trhalo HBO GO a fungovalo jen na IE, ale otec jim tam zavolal a neco s tim udelali u nich, takze ted uz to beha otcovi i na Firefoxu.

Mozna teda budes muset kontaktovat podporu Netflixu, ktera pocitam bude asi jen v ENG jazyce.