Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Log z MT - mohol by niekto pozret jednym ockom?

dnes som pozrel do logu z MT, za vcera OK, len moje IP a nejake pokusy pripojit sa, ale asi od 02 hod tam mam nejake zaznamy, co by tam podla mna nemali byt . . .
nejde mi vlozit obrazok, uz dve hodiny cakam na potvrdzovaci email . . . tak len popis
napr
123.59.81.244 GET http://zh.hotels.com/search/listings.json?destinat ion-id=1490614&q-destination=%E5%AE%89%E5%85%8B%E9 %9B%B7%E5%A5%87,%20%E9%98%BF%E6%8B%89%E6%96%AF%E5% 8A%A0%E5%B7%9E,%20%E7%BE%8E%E5%9B%BD&q-localised-c heck-in=2017- action=allow cache=MISS
123.59.81.244 CONNECT zh.hotels.com:443 action=allow cache=MISS
123.59.78.100 POST AjaxGetHotelList action=allow cache=MISS

a je ich mnozstvo . . .
kde som co nechal povolene?
Dik.

nez sa prehryzem ACL, tak som odskrtol web proxy enable, a teraz ked dam napr poradnu, zobrazi sa mi ERR_CONNECTION_REFUSED.
Zatial som pridal iba ip firewall nat> add chain=dstnat protocol=tcp src-address=192.168.1.0/24 \
dst-port=80 action=redirect to-ports=8080 ale bez vysledku.

zase sa potrebujem dostat aspon na zaciatok na MT z netu . . .
ale inac uz to asi ide, divne logy uz nechodia, pokusy na prihlasene na MT mma v black liste, a pristup na MT z inej siwete mam povoleny z mobilu a ntb . . . toto posledne neviem ako inac spravit, aby to slo z akehokolvek stroja . . . ale to ma az tak neobmedzuje, nebudem sa na MT hlasit odkialkolvek :-) D.