Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na grafiku a hry

Zdravim vedeli by ste doporucit nejaky notebook, aby rozbehol hry ako csgo, overwatch.. A aby bol dobry na robenie grafiky,videi, special effects etc.. najlepsie cena do 1500 euro
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

to je len ako alternativa, zas ani 5.400rpm HDD neni ako 5.400rpm HDD aj tam môžu byť rozdiely, áno rýchlosť HDD nieje rozhodne tak dobrá ako pri predošlích (sekv/náhodný/malé súbory/velké súbor - zápis/čítanie, ostatne bych povedal že v tomto notebooku sa HDD radí medzi tie "jemne nadpriemer" v rýchlosti s pomedzi 5.400rpm,... ostatne áno i ja bych uprednostnil Asus alebo MSI

Jak jiz je receno, prace v oboru grafiky na notebooku je vzdy nouzovka, potrebujes aspon externi kvalitni grafickej monitor.

Jinak na hry se koukej po grafice GeForce 960M a lepsi a po procesoru i5-xxxHQ a lepsim.
Dobry je tez vetsi 500GB minimalne SSD disk nebo HDD 7200ot., pripadne jejich mix, ale notasy na 2 disky jsou zase obecne tezsi.