Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno polity notebook

zdravim prosim o info polil jsem notebook nejakym chlastem na party vsehno jsem z tama vylil a susil jsem ho tak 12 hodin pred vetrakem... kdyz jsem to zkousel zapnout tak me to pustilo jenom do biosu tak jsem to odvezl do servisu... diagostiku ze servisu jeste nvm ale pan se kterym jsem to resil po telefonu jeste predtim nez jsem to do servisu zavezl me rekl ze je nejspis odepsana jenom klavesnice a ze to msi notebooky delaji kdyz je problem s klavesnici ze se zapnou jenom do biosu.... rad bych slysel dalsi nazory jak velkou mam sanci ze ten notebook prezije jsem z toho dost ve stresu.... je to model od msi apache a neco dalsiho... kupoval jsem ho pred rokem.... diky za kazdou odpoved

Ač je ti to nepříjemný, tak karel má pravdu. Utěšování na diskuzích ti je platný jak mrtvýmu zimník, protože pak ti zavolá servis a oznámí, že ti zoxidovala základní deska a bude třeba ji vyměnit a přide tě to na pěkných pár litrů. Argumentu typu "ale na internetu mi všichni tvrdili, že to bude v pohodě" se servisák vesele zasměje.

Myslím,že jsi to měl nejdřív otevřít a zjistit,kam až se ti ten alkohol dostal,a pak to teprve dát do servisu. A taky ,co to bylo za pití. Nějaké sladké čučo se opravdu těžko dostává z jemné elektroniky. Kdyby to byla čistá vodka,tak se asi moc nestane. Ale oni ti zavolají,co s tím je a jestli budeš souhlasit s řešením,které ti nabídnou.