Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na výběr notebooku

ano, už teď vím, že je tam slabší wi-fi. Měl jsem malý netbook a s ním se to tam rozhodně chytnout nedalo.... případně bych si teda tu anténku dokoupil (o té možnosti vím), ale jde mi hlavně o to, aby ten notebook byl taknějak výkonný pro základního uživatele - respektive, aby byl pokud možno rychlý, nebyly s ním problémy... je to sice hlavně na kancelářské věci a internet, ale po zkušenosti s levným netbookem od ASUS bych radši volil něco lepšího...