Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem video tdr failure atikmpag.sys

Zdravím poradno,

mám na vás dotaz.

Dnes ráno mi spadl počítač (bluescreen) s chybou : "video tdr failure (atikmpag.sys)". Zjistil jsem že je to mou grafickou kartou. Jakmile chci však nainstalovat/aktualizovat/odinstalovat ovladač grafické karty, počítač spadne.

Grafická karta je : Radeon HD 4800 series..
OS : Windows 7.

Děkuji za jakoukoli radu.

v poradně, před vložením dotazu sis měl přečíst jak se správně má položit dotaz.

Píšeš, že instaluješ ovladače - nikde nevidím napsané jaké, verzi, zdroj, atd. Když už máš velmi hloupé poznámky na téma "poradna", zkus se zamyslet, jestli není chyba taky náhodou u tebe, protože já na takové dotazy už běžně neodpovídám, protože si myslím, že tazatel vlastně ani poradit nechce a rádců si vůbec neváží. Takže proč řešit něco, co řešení ani nemá?