Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 - Instalační služba windows

Zdravím. Už jsem si zvykl, že po každé aktualizaci desítek mám tak jeden až dva dny na opravu PC. S tímhle si ale neporadím...
Nic nenainstaluju. Ani msi ani exe. Vždy to hlásí že nebylo možné získat přístup k instalační službě systému Windows. Unregister a regserver v cmd jsem zkoušel, restartů proběhlo několik a scf/ scannow také nic. Má někdo nějaký tip kromě přeinstalace? Díky moc. :)

Jestli je spusten, muzes overit pres PowerShel, zadej jen prikaz * Zkratka pro Get-Service .. :

gsv

# Nebo pro vice informaci ke sluzbe *Status, name etc :

gvs | Format-List *

# Neni li spusten a jste stale v PowerShell, tak ho spuste/nastavte pres : Set/Start-service, pro vice informaci zadej jen :

Get-Help start-service -detailed

* V kazdém pripade, by to chtelo o neco vice informaci, presnejsi popis sluzeb, ve vasem pripade by melo stacit nastavit WindowsInstalerService z Manual|Rucne na AUTO .