Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem upgrade pc amd

Pekný večer prajem toto je moja zostava procesor amd fx 8350, zakladna doska gigabyte ga 970a ds3p, ram 16gb, gpu gtx 1060,zdroj fortron-fsp600-50arn-88-600w , chladič na cpu Noctua NH-U12S .. čo by ste poradili do pc pridať aby išiel lepšie ? pretože sa dosť pomalí spúšťa ale fakt že dosť asi tak cca 6 min a potom už ide všetko normálne používať .. nejaké rady na zlepšenie pc som ochotný investovať max 250€

momentálne nič : ) a nepotrebné ktoré sa spúšťali som zakázal ... včera som preinstaloval win ale pc je stále spomalení ... Vlastne je skladaný a hned ako mi ho kurier doniesol aj s win sa pomaly spúšťal ... typujem že bude niekde hardwerová chyba ale neviem že kde preswne