Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční web camera a mikrofon

Dobrý den, mám takový problém s funkčností web camery a mikrofonu. Notebook mám tento: http://support.hp.com/cz-cs/drivers/selfservice/hp -pavilion-m6-1000-entertainment-notebook-pc-series /5259226/model/5293041?ssfFlag=true&sku=B7S57EA a zde jsou i nějaké ovladače (nevím které stáhnout) Notebook mám kupovaný z druhé ruky, web cameru i mikrofon jsem do včerejšího večera nezkoušela (od koupě) skype, CyberLink YouCam (stáhla jsem) a facebook mi píše, že webovou kameru nenalezl to samé mikrofon, nevím jestli to mám zapnout někde na klávesnici a nebo zkusit stáhnout ještě něco jiného, prosím o radu co s tím. Děkuji. :)

Ak nie je niečo zaujímavé v Ovládače nepodporujúce technológiu PnP, tak.. ju tam
1. nemáš
2. je nejak zakázaná (ale klávesnicou ju nepovolíš, takú klávesu tam nevidím)
3. je vadná
4. fyzicky odpojená
5. Nie je nainštalovaný správny ovládač radiča USB3 od Intel

rozklikni radiče USB