Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno osočení

Stala se taková věc,některá moje blízká osoba,zjistila heslo mé mailové schránky a zneužila toho tak,že přetvořila určitý dopis a odeslala jiné osobě než které byl určen.Ten dopis byl vulgární a způsobil citové i finanční problémy.Dá se zjistit ze kterého počítače byl tento mail upraven a odeslán a který uživatel ho odeslal? Mám určité podezření,ale nemůžu to zatím dokázat.Původní mail,originál má osoba,které byl skutečně určen.Co můžu v tomto případě udělat?

U některých mailových serverů lze po přístupu do webového rozhraní a nastavení zjistit, z jaké IP adresy se kdo naposledy připojil.
Konkrétně centrum to má... nastavení - zabezpečení - informace o připojení.
Který konkrétní uživatel to odeslal asi nezjistíš, zjistíš tím jen IP adresu, kterou se router hlásí "ven".