Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook Dell inspiron n5110

Dobrý den všem
už delší dobu mám notebook pouze napojen do sítě po odpojení mi to hlásí ,že baterie musí být viminina -přesně tak se to tam píše. Usuzuji že musím asi koupit novou .Poradíte mi nejlepší baterii do notebooku Dell inspiron n5110. Poškozuje se notebook tím ,když je napojen při provozu jen do sítě a baterie už nefunguje.
děkuji za odpovědi
boxerka69

OK, vlozim za tazatele poddotaz:

Jde ta baterie vyndat z krytu? Aby v notasu nebyla dira.

Nemam prehled jak to ted je, kdysi u notasu Umax jsem rozdelal kryt, ve kterem byly klasicke bateriove clanky, ktere jsem dal pryc, kryt zase secvakl dohromady a zandal do notasu.