Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě vadného SSHD

Zdravím, nevíte kde sehnat nefunkční SSHD disk na náhradní díly?
Sháním disk značky Seagate - Laptop Thin SSHD 500GB, za každou radu budu vděčný.
Nebo pokud máte nějaký takový nefunkční disk, koupil bych ho, podmínkou je, aby se po připojení hlásil v systému a alespoň se roztočily plotny.

Děkuji a přeji hezký den.

co si od toho slubujes?
ak si myslis ze si to len tak doma opravis, tak pocitaj s tym, ze toto je hodne velka loteria.
Uz pri obyc. hdd musis pocitat s tym ze potrebujes elektroniku stejneho modelu (presne), stejnej revizie a pravdepodobne aj stejnej vyrobnej serie.

U SSHD pocitaj este s komplikaciami navyse kvoli SSD.