Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr herní myši

Dobrý den, měl bych dotaz stojím před výběrem herní myši rozpočet jsem si stavil cca 1800Kč když to bude méně budu radši. Nevím na jaký údaj se mám kromě vzhledu soustředit, zaznamenal jsem tam parametr DPI některé myši mají DPI 2000 a třeba tento Logitech má až 12000 https://www.czc.cz/logitech-g502-proteus-spectrum- rgb-tunable-gaming-mouse/184142/produkt .
Určitě tento parametr bude důležitý, ale nevím jaká je optimální hranice, budu moc rád za pomoc díky.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Bych se toho Logitechu nebal a sel do nej, mys bude urcite perfektni.

Jinak ja poridil Mionix Castor s malinko nedotahlym softwarem, nevim zda zde poradena novejsi Avior ma ten soft lepsi, radeji u nejakeho majitele overit, ale jinak teda Castor je bezva mys a predpokladam, ze Avior bude taky super.