Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vystup počitač-tv

Ahoj,pořidil jsem si tenhle převodnik,abych mohl filmy apod..sledovat na tv..Bohužel to nefunguje..Notas mi piše,že nedetekoval vystupni monitor..Nemá stim někdo zkušenosti?Zkoušel jsem jak s-video,tak cinch a u dvou noubuku to same..Nevim,jestli to funguje jen z vystupu vga u stolnich pc,ikdyž to by asi mělo byt jedno..
Diky za odpovědi

http://www.hypermotoshop.cz/prvodnik-adapter-vga-s -video

Nejspíš to nefunguje vůbec. Normální převodník VGA na S video stojí mnohem víc a je to krabička.
EDIT: tak to cos koupil stojí na e-bay 32Kč a výslovně tam píšou:

It will work with laptops and desktops with VGA cards that has TV-Out function capability through the VGA connector.
Note:
Please be sure to the Video Card of your system supports TV (RCA/S-Video) output through VGA port. Not every video card will work with this adaptor. Only certain video cards which have TV Output function built into VGA port will work through this adaptor.