Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr grafické karty

Ahojte všichni,
nedávno jste mě zde vybírali PC: https://www.czc.cz/3h9vrt0n4qhcbb7b00rgf77h5e/sezn am. Všechno funguje a šlape skvěle. Rád bych si nyní doplnil chybějící grafickou kartu. Můžete prosím něco doporučit? Systém je WIN 10 64 bit, monitor 24" FHD. Určeno především na hry FIFA 17, LOL, WOW, Zaklínač 3 apod. Rozpočet do cca 9000 Kč. Nemusí se vyčerpat celý :) Předem děkuju.

Ano.. a proto se tu dnes a denně doporučoval. A žádné negativní ohlasy jsem nezaznamenal. Ne, že by to pro mě byl ten důvod, proč ho považovat za kvalitní, protože jedna paní povídala. Ale sám jsem ho za svou existenci měl 2x v sestavách a žádné shoření PC se nekonalo. Asi to bude věc názoru. Ono kupříkladu do sestavy za 10k těžko narveš zdroj za čtyřku. Navíc bych řekl, že se ten Chieftec už dnes jeví jako dosti prověřený a suma sumárum, do těch levnějších sestav je to pro mě ta nejlepší "alternativa" Seasonu, atd..

Ono taky zavisi na sestave, na kterou ten zdroj pasoval, ikdyz je to divna volba.

Do toho co ma, by byl lepsi Chieftec Smart Series GPS-400A8 400W.

Ve chvili kdy tam narve RX480, tak se muze ukazat, ze je zdroj nedostatecnej a nebude stacit ani 400W ani 500W. :-/