Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustále používaná jednotka GPU Nvidia

Ahoj, mám takový problém s mojí grafikou Nvidia 960M. Když zapnu ntb, tak grafika nejeví aktivitu, pak zapnu hru, grafika se aktivuje a poté, co hru vypnu, tak ve sledování aktivity jednotky zůstane nějaký proces nazvaný nvidia (viz screenshot) až do té doby, co zase zrestartuju ntb. Mám nejvnovější ovladače 372.90 z 21.9.2016, k tomu nainstalovaný program Nvidia Experience ve verzi 3.0.7.34. Ještě přikládám screenshot ze Správce úloh - toto jsou jediné procesy, které běží pod Nvidií. Nevíte někdo, který proces může takhle zůstat viset ve sledování aktivity? Podle GPU-Z je zátěž na 0%, takže proces nejspíš grafiku nijak nevytěžuje, ale stejně si myslím, že by tam nemělo nic být.

Díky

Vyrobca Tvojej grafiky neni Nvidia, ale vyrobca notebooku.
Nvidia (ako vyrobca GPU) netusi, ako dany vyrobca NB riesi prepinanie grafik (kazdy svojim sposobom).

Pre notebook sa stahuju ovladace zasadne zo stranky vyrobcu notebooku.

Aha, zajímavé. Proč by tedy nvidia vydávala oficiální ovladače na mobilní verze svých grafických karet, když by je sama nevyráběla? Neptal jsem se ale na to, kdo vyrábí grafické karty do notebooků, ale na to, proč mi zůstává viset ten proces ve sledování aktivity. Před aktualizací Nvidia Experience na novou verzi to fungovalo v pořádku.

Tak to shrneme. Grafická karta funguje. Nefunguje správné přepínání grafických karet. A již "Jufo" tady napsal

Nvidia (ako vyrobca GPU) netusi, ako dany vyrobca NB riesi prepinanie grafik (kazdy svojim sposobom).

tedy zopákneme to: Výrobce grafické karty vydá oficiální ovladače pro grafickou kartu, které neřeší přepínání, protože neví do jaké kombinace výrobce zasadí grafickou kartu. Proto přepínání řeší výrobce notebooku svým ovladačem. Takže stáhnout a nainstalovat ovladače ze stránek výrobce pro konkrétní typ notebooku.