Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení není zabezpečeno....

Prosím o pomoc, chci se dostat na manikova-pizza.cz ,ale nefunguje mi otvírání stránky v žádném prohlížeči. Píše mi to že připojení není zabezpečeno. Nemůžu ani přidat do vyjímek. Děkuji všem za odpovědi...

Píše mi to

Vypršel čas spojení

Při pokusu kontaktovat server https.manikova-pizza.cz vypršel časový limit.

Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu za chvíli.
Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení svého počítače.
Pokud je váš počítač chráněn firewallem nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má Firefox přístup na Internet.

napsal jsem a furt mi to píše stejný kraviny :(

Vypršel čas spojení

Při pokusu kontaktovat server manikova-pizza.cz vypršel časový limit.

Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu za chvíli.
Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení svého počítače.
Pokud je váš počítač chráněn firewallem nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má Firefox přístup na Internet.