Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zachytavani videa

Zkousel jsem ulozit na HDD video z METACAFE.COM mi_28 ale NetTransportu se to nepodarilo ulozit cele. Ve web prohlizeci se to prehraje cele. Existuje nejaka moznost zachytavat to video z prohlizece a nasledne ulozit v nejakem videoformatu ??

http://metacafe-519.vo.llnwd.net/e1/ItemFiles/%5BFr om%20www.metacafe.com%5D%20114752.587917.11.flv

---
japa jsem to udelal? pouzivam testovaci verzi weboveho prohlizece Maxthon 2 beta.maxthon.com je tam funkce sniffer (v sekci blokovani dole na liste-zobrazit vypis filtrovani)-zachytava jakykoliv typ souboru - cely den trajdam po videich a vecer ve snifferu vse oznacim a slehnu s tim do stahovadla.
---
pro prevod zagoogluj na : convert flv to avi mpg mp4

Převod .flv možná ani není potřeba, pokud máš KMplayer, protože ten .flv přehraje komfortně i s posunováním v čase, hlasitostí, změnou poměru stran. VLC player taky přehrává .flv, ale posun v čase není tak plynulý. Třeba já si nechávám .flv, protože zabere třetinu místa proti .avi a výsledná kvalita je stejná.

Nebo se dá .flv stáhnout VDownloaderem (portable, bez instalace)
www.portablefreeware.com
www.vdownloader.es

Jen do něj nandáš linky a on potom .flv sám převede do .avi ve zvoleném rozlišení, nebo do .mpg.