Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak ho najít?

Dobrý den,
zkusím svůj problém vysvětlit, jak nejlépe umím. Nějakým prazvláštním způsobem jsem si nainstalovala dvě aplikace na Google Chrome. Jedna byla protekční a všude jí systém tlačil jako první. Ta druhá byla vždy někde schovaná, ale bohužel jsem se naučila na ní. Mám v ní veškerou historii, hesla, záložky, atd. Dneska po mně chtěl počítač restart a po něm jsem si chtěla zapnout svůj prohlížeč, ale místo něho tam byl ten protekční. Nevíte, kde mám najít svůj starý?
Děkuji za odpovědi a doufám, že jste mě aspoň trochu pochopili

Jestli ji chapu spravne, tak si nainstalovala 2x Google Chrome. Pricemz jeden byl defaultni (tedy asi mel ikonku na plose a byl asociovany s tim, s cim prohlizece byvaji) a NEPOUZIVALA ho. Ten druhy defaultni nebyl a POUZIVALA ho.
Pochopitelne pak vsechny bookmarky a hesla a tak ukladal ten druhy (nedefaultni).
Nacez se ji svevolne zupdatoval pocitac (jak to tak u windows byva) coze se projevilo tim, ze chtel restart a po nem uz byl vsede jen jeden Google Chrome a to ten defaultni (a asi v nove verzi) a ted se neumi dostat k tomu NEdefaultnimu (pokud tam vubec jeste je), respektive k bookmarkum a heslum jim ulozenym.

Pricemz je jeste otazkou, zda pod Google Chrome mysli Google Chrome, nebo treba nejaky jiny webbovy prohlizec. (Ve smyslu - "stranky se mi zasadne oteviraji v Seznamu, to je to modre Ecko na obrazovce s napisem Firefox" - a ve skutecnosti to spousti Operu)