Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IIS 7.5 default web site

Ahoj,
v nastavení IIS se moc neorientuji tak prosím o pomoc.

Mám vytvořené diskusni forum na PHPBB3, k tomu potřebné utilitky jako phpmyadmin atd..
Vše je uloženo na D:\inetpub\wwwroot

Defaultní cesta k foru je: phpbb3
Chtěl bych, aby se mi forum otevrela jako default site, pokud zadám server. A ne aby vyskakovalo uvitaci okno IIS 7.5ky.

Jedna z cest je, přenastavit u Default Web Site / Directory Browsing hodnotu "Physical Path", aby ukazovala na D:\inetpub\wwwroot\phpbb3.

Jenže, tímto nastavením si sice zpřístupním forum pod server, ale zase si odpíchnu jiné website (phpMyAdmin). Takže moje řešení je špatné řešení. Co mám teda udělat, aby výchozí web site bylo phpbb3 forum a dalších website byly normálně přístupné?

Díky

No, nějaký vliv to má ale není to ono.
Sice se mi otevře index.php a z adresáře phpbb3, ale zbytek linků z toho fora nefunguji.
Všechno ostatní se pak směruje také mimo adresář phpbb3, klasická 404.0 hláška (d:\inetpub\wwwroot\memberlist.php místo d:\inetpub\wwwroot\phpbb3\memberlist.php