Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vnitřní uložiště Xperia 3 Compact

Mám už nějakou chvýli Sony Xperia 3 Compact - schválně jsem si pořizoval výkonější, aby nějakou dobu vydržel. Nedávno jsem dokoupil externí paměť a ejhle. Ve vnitřním uložisti je spousta aplikací od Sony a Googlu, které nejdou odinstalovat (i když je nepoužívám), další nejdou přesunout. Takže i když mám poměrně hodně místa na SD kartě, tak stále zápasím s nedostatkem místa na vnitřním a pěkně mě to s-e.

Jak to mají vyšší verze této řady - 4,5? Já chtěl původně počkat na 4ku, ale nutně jsem potřeboval mobil, tak jsem koupil trojku. Předpokládám, že kdybych se chtěl zbavit toho "crapu", tak bych to musel narootovat, čímž bych ale asi přišel o výhody jaké k tomu jsou, jako automatický upgrade na vyšší verzi OS, nebo to "cool" sony klávesnici co?

Trend Androidu je nyní SD karty používat na data a ne na aplikace. Možná to i přiživují výrobci mobilů a chtějí prodávat dražší modely s velkým vnitřním úložištěm.I když se ti povede aplikace vystrkat na kartu,bude se to sekat a bude to pomalé.