Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrznutie NTB

Dobrý deň, m§j notebook ASUS X556U z ničoho nič zamrzne a musí byť už len tvrdo vypnutý. Dávnejšie sa to stávalo len minimálne, asi raz za mesiac, ale teraz to je o dosť častejšie a hlavne, ked nie je pripojený k nabíjačke. Pri pripojení nabíjačky sa mi to asi ešte nestalo. Aký problém by to mohlo indikovať? Ďakujem

toto veľmi dobre nepoznám a nie som si istý či som trafil to čo myslíš, ale ak áno, tak sa tam opakuje často Warning:
A corrected hardware error has occurred.

Component: PCI Express Root Port
Error Source: Advanced Error Reporting (PCI Express)

Bus:Device:Function: 0x0:0x1C:0x4
Vendor ID:Device ID: 0x8086:0x9D14
Class Code: 0x30400