Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se zvukem

Dobrý den, nedávno jsem smazal celý disk a nainstaloval win10 z flashdisku nainstaloval jsem ovladače ale zvuk stále nefunguje i když ikona se jeví jako že zvuk jde ale pokud se pokusím nějaký zvuk přehrát nefunguje mam asus transformer book t100am.
děkuji za odpověd

Ten obrázek jak jsi poslal tak to přesně vypadá až na to že pokud zvuk pustím tak se neukáže ta sytá zelená u toho reproduktoru jakoby jsem nic nepřehrávalo ale na spodní liště je ikona s ukazatelem že je zvuk zaplý.
Ani pokud zapojím sluchátka tak zvuk nejde