Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel a AMD

Dávám to tu jen pro lidi co stále řeší co je lepší, horší.. a podobně..

Za celou dobu co si skládám nová PC vždy testuji v aplikaci 3dMark tak se pěkně každý může podívat jak tomu opravdu je.. není tam sice toho mnoho.. ale vidět to je..

Letos novou sestavu nemám, takže poslední test je rok starej.

http://www.3dmark.com/compare/fs/1594007/fs/208695 4/fs/4674729/fs/4757758/fs/4819489#

vidieť je čo ? jeden procesor+jedna grafika,iný procesor+ iná grafika,jeden výsledok,druhý výsledok a celkový výsledok je absolutne neporovnatelná zmes výsledkov,zostava X pozostávajúca z komponentov X má iné výsledky ako kombinácia Y zložená z komponentov Y,vidieť je niečo,ale nič definitívne nemenné a absolutne.....ten kto sa potrebuje hádať o tom,čo je lepšie,stejne vždy nájde dôvod aby o niečom pochyboval,niečo nasilu vyzdvihoval a uprednosťňoval a mnohí sa aj tak budú stále vypytovať,čo je lepšie......