Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NVidia

Ahoj,
Jak jsem již psal, hraji fifu, která mi moc nejde. Napadlo mně, že bych si mohl stáhnout nejnovější ovladače. Mám win10, NVidia. Bohužel nevím, jak na to. Poradíte mi prosím? :D
Díky

Na herní poradně ses neobtěžoval před psaním číst i když jsi dostal odkaz, tady to není lepší. Prostě si na stránkách výrobce té věci nebo na stránkách nVidia stáhni a nainstaluj ovladače, záleží na tom, co máš.

hraji fifu, která mi moc nejde

Trénovat.