Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se přehřívá

Počítač se při větším vytížení nebo při zasunutí do menšího prostoru zničehonic samovolně naprosto zhroutí, a to takovým způsobem, že bez jakéhokoli vypínání windows přestane fungovat a jediné, co dělá, je vydávání pípání. Jediným způsobem, jak ho znovu uvést do chodu, je přímo vypnutí zdroje, tedy vypojení ze sítě, zapnutí zdroje a zapnutí počítače. Předpokládám, že problém je buďto ve zdroji a nebo v RAM, kterou mám slabou. Nevíte?!
Změna předmětu, původně: kolaps (karel)

Asi tak ( viz příspěvek nade mnou). Tohle mi dělal zdroj, a to tak dlouho, až odešel, a ani se nerozloučil:.(. Naštěstí s sebou nevzal nic dalšího, takže to spravila výměna zdroje, a teď si dávám pozor na to, aby byl průvan nejen ve skříni, ale i okolo, protože v malém prostoru bedna nassává ohřátý vzduch, a tedy se vnitřek nijak moc nechladí...