Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nová zakl .deska

za vízo mi naši slíbili desku.Později tak příští rok bych vyměnil procesor.Mám P-4 3Ghz 1Mb L2cache 800Mhz za Intel dual - core PentiumD925 3Ghz 800mhz 4cache bude lepší a včem.Jakou zákl. desku si mam pořídit aby mi tam šlapal ten starý a potom jsem ho mohl prohodit za nový. socret 775.Moc děkuji za radu.

Ahoj,
uděláš lépe (jak piší všichni přede mnou), když si peníze necháš a koupíš to naráz. Podle mě nemáš zas tak špatný cpu, takže nevidím důvod zatim měnit. Jestli na pc hraješ, tak si místo desky kup novou grafiku/ram.