Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prekryvanie v mobile

Dobry den chcem sa opytat ze mam mobil sony z3 a ak stiahnem appku na zmenu pisma font, tak mi pise ze mam vypnut niake prekryvanie displeja, neviete kde sa to nachadza? Ja si s tym neviem dat uz rady

No skusil som to ale mal som to vypnuté, tak som zapol a vypol a stále nič nefunguje, píše mi to to isté, neviete ako by sa to dalo ešte nastaviť? Proste chcem zmeniť font a bez vypnutia prekrývania displeja to nejde, aj ked som spravil čo ste napísali, stále to píše to isté