Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítačová sestava do 13000 Kč

Zdravím,
mám tady návrh sestavy, kterou bych si chtěl pořídit. A můj dotaz je, jaký na to máte názor a co by jste popřípadě změnili. Počítač bych chtěl na hraní her, editace videa, fotek, ale primárně hry.
SSD určitě časem dokoupím.
Příklad nějakých her co bych tak chtěl hrát:
SW: Battlefront, Need for Speed, Arma 3, Battlefield 4 a 1, FIFA 16,17. Moje představa je takových 30 fps + na nějaký normální detaily (kromě teda BF1).
Nějaká hranice je maximálně 13000 Kč.
Děkuju na každý rozumný názor.

https://www.czc.cz/c3t2kcc8kihoa8fp2j2n2h9e4c/sezn am

Zdroj je spatnej, za tu cenu zadnej kvalitni neporidis, budes muset zvednout limit.

Ventilator si zkontroluj, jestli mas na desce PWM a pokud ano, ber urcite Arctic Fan F12 PWM, bude pri normalni praci tissi nez ten Silent a v dobe teplotni spicky pri hrani her, bude lepe chladit.