Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe program

Zdravím, chci si koupit adobe premiere pro, ale chci to na měsíc to je 36,29 euro ale co je tohle? Znamená to toto? Že si to zaplatím budu to moci používat třeba do 13.10.2016 a pak se mě to zeptá, zdali to chci prodloužit zas na měsíc? Nebo si to bude strhávat každý měsíc? což já jako nechci. Děkuji.

Služba začíná ihned po zpracování vaší první platby. Každý měsíc vám bude účtována částka stanovená v době nákupu, dokud předplatné nezrušíte. Vzhledem k tomu, že nemáte uzavřenou roční smlouvu, může se výše poplatku změnit, na tuto skutečnost vás však vždy předem upozorníme. Pokud objednávku zrušíte během 14 dní od zadání, bude vám proplacena celá částka. V případě zrušení po 14 dnech je částka nevratná a služba vám bude poskytována až do konce fakturačního období v daném měsíci. Platby za obchodní služby jako Behance ProSite nebo Adobe Talent jsou nevratné. Zrušení můžete provést kdykoliv na stránce Spravovat účet nebo kontaktováním {centra společnosti Adobe poskytujícího služby zákazníkům} ve vaší oblasti.

Protože když to chci koupit tak to píše

Zobrazit podrobnosti o členství Měsíční plán – 36,29 € měsíčně včetně DPHZměnit Zadejte platební údaje Z účtu vám bude každý měsíc strženo 36,29 € včetně DPH

Aha, ale mě vypršel trial byl na 7 dní, a já si to chci koupit na měšíc a když to vyprší v listopadu, tak uvidím a koupím si to třeba v lednu.

Jinak potřebuji vysvětlit ten měsíční plan, to je jako že si budou strhávat každý měsíc těch 36 euro? nebo když mi to vyprší tak mě upozorní jestli chci to znova a zaplatím to?

Jinak ten trial jak jako 30 dní? Já měl 7 dní tak nevím.

Aha, tak tu změnu jsem nezaregistroval. Mám koupenou CS6 a tyhle měsíční platby mě nezajímají. Mám obavy, že Adobe s takto krátkodobým pronájmem vůbec nepočítá a tak to zřejmě nebude nijak levná záležitost, ale kolik za to budou chtít se dozvíš zřejmě až v okamžiku objednávky. Jinak podle podmínek na webu Adobe to vypadá, že objednáš, při tom se dozvíš kolik máš zaplatit. V okamžiku připsání platby na účet Adobe ti začne běžet doba. Po 14 dnech smlouvu vypovíš, oběhne měsíc s pak Premiere přestane fungovat. Kdybys vypověděl před uplynutím 14 dnů přestane fungovat okamžitě a Adobé vrátí celou měsíční platbu.

Tak jsem zkusil objednat se svým starým ID u Adobe a píší, že budu platit 36,29€ měsíčně. Jelikož mám ID již mnoho let, je možné že částka bude o něco jiná než u nového zákazníka, ale to nevím. Pokud zruším do 14 dnů od podání objednávky, vrátí mi celou částku jinak doběhne vždy celý měsíc. Ale pozor - smlouva nezaniká nezaplacením, nýbrž zrušením (výpovědí)! Což by mohlo znamenat, že by Adobe v případě nevypovězení vymáhal další platby. Ovšem to už je jen spekulace.

Já tomu nerozumím, koupil jsem si ten měsíční plán a zaplatil 36,29euro, a to jako musím za 14 teda už 13 dní, v mém účtu zrušit členství nebo jak to je? Když to neudělám tak si to strhnou? Jako fakt se omlouvám že sem asi debil, ale jako fakt je to na palici. Já myslím že když vyprší mi ten měsíční plán tak se to objeví, myslím v creative cloud jak je tam třeba vypršel trial a tak.

Tak ještě jednou - pokud vypovíš smlouvu do 14 dnů od uzavření přestane SW fungovat okamžitě a dostaneš zpět celých 36,29 €. Pokud ji vypovíš po 14. dni platnosti smlouvy SW bude fungovat až do 30. dne měsíčního zúčtovacího období a nedostaneš zpátky nic a smlouva už nebude v obou případech dál platná. Pokud nevypovíš smlouvu vůbec, bude SW fungovat pořád resp. se bude každý měsíc prodlužovat a Adobe ti každý měsíc vyúčtuje nájemné. Takto to bude fungovat každý měsíc dokud smlouvu nezrušíš. Jelikož nemáš smlouvu na rok, může se v průběhu roku měnit výše požadované částky, ale jelikož nechceš platit víc než měsíc může ti to být fuk. Jen nesmíš zapomenout v průběhu 15. až 30. dne platnosti (nebo měsíčního zúčtovacího období) smlouvu vypovědět.