Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil po rootu se nezapne

Dobrý den, můj mladší bratr mi narootoval mobil. Telefon se nedostane přes logo telefonu. Když se dostane do posledního loga tak se vypne a nic víc s tím nejde dělat. Koukal jsem na internet na nějaké návody, ale když to dělám stejně jako oni tak mě se s tím nic nestane. Zkoušel jsem volume dolů+power, ale to co jsem tam měl na výběr bylo všechno v čínštině (nebo něco tomu podobné)

Telefon - Acer liquid z630
Program co použil - kingroot.net
Video podle kterého jsem to zkoušel - watch
V tom videu jde o to, že musím dát to třetí odspoda což mě stejně nefunguje
Přeložení znaků co mám na výběr - [http://www.technologysage.com/wp-content/uploads/2 015/01/chn.jpg]

Prosím pomozte mi. Věřím že se tu někdo najde co mi pomůže radši než abych do toho zas musel strkat nějaké peníze

Taky jsem měl rootnutý mobil (Lenovo P70) pomocí Kingroot, po aktualizaci Androidu (OTA) mobil naběhl jen do recovery menu. Ať jse, zvolil jakoukoliv volbu, mobil se jenom restartoval, ale nenaběhl. Zkusil jsem všechno možné, abych mobil oživil, jediné co pomohlo bylo propojit mobil USB kabelem s počítačem a nahrát znovu celý "čistý" Android. Konkrétně to byla verze 4.4.4. Kitkat.

Najdi si presny navod pro obnovu tovarni ROM na Acer liquid z630, nepouzivej zadne obecne navody - nefunguji!!!

Co se tyka toho videa, tak to je factory reset po uspesnem rootu nebo uspesnem nahozeni customROM. Protoze tvuj (tveho bratra) pokus uspesny nebyl, je zrejme, ze ti to k nicemu neni.

Ani ja neznam tvuj smartphone Acer liquid z630, ale pokud s bratrem nezacnete okamzite postupovat pouze a vyhradne podle postupu urcenych primo na vas smartphone Acer liquid z630, tak si telefon pravdepodobne bricknete a uz s tim nic neudelate, pokud teda k tomu uz nedoslo.