Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Visual Studio 2015 Community Edition s Visual Studio Tools for Apache Cordova

Zdravím
Mám nainstalováno Visual Studio 2015 Community Edition a podle odkazu https://www.zdrojak.cz/clanky/multiplatformni-mobi lni-aplikaci-ve-visual-studio-tools-apache-cordova / jsem si nainstaloval Visual Studio Tools for Apache Cordova ale antivirus Avast bloknul mi instalaci nastroje pro android jak to napravit nebo doinstalovat? díky

To mě dalo možnost ten avast nahlásit planý poplach ale já než jsem se zorientoval tak ta možnost zmizela.Ale mě jde o jinou věc jak to donutit se znovu nainstalovat Visual Studio Tools for Apache Cordova nebo nevidím toto možnost leda mi napadá v sekci odinstalovat programy upravit? nevím jestli to půjde nebo máš nějaký nápad? díky

# Pozastavte vasi 'sytemovou' ochranu, coz znamena vypnuti 'AVAST' (melo by stacit na neho kliknou PTlacitkem mysi => Dezaktivovat), zapotrebi bude i povoleni Firewall /* Neni li tak jiz provedeno, nastavit rucne v Firewall => Pridat do vyjimek .
* Visual Studio spustejte jako "SPRAVCE"